Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel'den Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç'a Teşekkür
Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel'den Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç'a Teşekkür

Banvit'in FIBA Şampiyonlar Ligi A Grubu üçüncü hafta mücadelesinde Bandırma’da oynadığı CEZ Nymburk karşılaşması öncesinde düzenlenen törende Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç'a şilt takdim etti.
    
Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel Banvit'in Bandırma Kara Ali Acar Spor Salonu'nda oynadığı FIBA Şampiyonlar Ligi karşılaşması olan CEZ Nymburk maçı öncesinde Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç'a başta eğitim ve spor olmak üzere, yetim ve öksüz  çocuklara yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket takdim ederek teşekkür etti.
 
Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç ise Kaymakam Tuncay Sonel'e bu anlamlı kutlama ve ödüllendirmesinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi ; ''Bandırma' da göreve başladığından bu yana Halkın ve tüm Bandırma'nın her an yanında olan, kıymet ve değer bilen Kaymakamımız Tuncay Sonel'e bu nazik ve naif davranışından ötürü çok teşekkür ederim. Ayrıca, spora olan ilgisi ile bizleri hiçbir maçta yalnız bırakmayarak takımımızı desteklediği için de kendisine ayrıca şükranlarımı sunarım. Kulübümüz ve Şahsım adına en son şunu söyleyebilirim ki, böyle bir Kaymakamımız olduğu için çok şanslıyız ve gururluyuz.” dedi.