Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç : ''Zaman destek zamanı''
Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç : ''Zaman destek zamanı''

Spor Toto Basketbol Süper Ligi 2.hafta karşılaşmasında Banvit, Ntvspor'dan canlı olarak yayınlanacak maçta Bandırma’da Darüşşafaka Doğuş'u konuk ediyor. Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç ise Pazar günü oynanacak olan karşılaşmada Bandırma Halkını tribünlere davet etti.

Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç Darüşşafaka Doğuş karşılaşması öncesinde takımın Bandırma'lı basketbol severlerin desteğine ihtiyacı olduğunu belirterek açıklamalarda bulundu. Kılıç : ''Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nde bu sezon evimizde oynayacağımız ilk karşılaşmada Darüşşafaka Doğuş takımını konuk edeceğiz. Bu maçta bize en büyük desteği her zaman olduğu gibi Bandırma halkının vereceğini ümit ediyoruz.

Banvit geçtiğimiz hafta İzmir'de güzel bir mücadelede sonunda Pınar Karşıyaka takımını mağlup etti. Aynı zamanda Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden ve gelecek vaat eden altyapı sporcularımızın oluşturduğu Bandırma Kırmızı ise ligin güçlü ekiplerinden Acıbadem Üniversitesi'ni yenerek bizlere çifte zafer yaşattılar. Tabi bu güzel galibiyetlerin anlamlı kalabilmesi için takımlarımızın başarılarına bu hafta da devam etmesi gerekiyor.

Bu bakımdan Bandırma'da oynanan tüm karşılaşmalarda verdikleri müthiş destek ile takımın adeta 6.oyuncusu olarak görev yapan taraftarımıza bu haftadan itibaren yine büyük görev düşüyor. Bandırma halkının sevgisini, desteğini ve takımımıza yaptığı katkıyı görmek istediğimizi yineleyerek herkesi Darüşşafaka Doğuş maçında tribünlere davet ediyoruz.'' dedi.