Banvit Baş Antrenörü Sasa Filipovski : ''Bugün istediğimiz oyunu oynayamadık.''
Banvit Baş Antrenörü Sasa Filipovski : ''Bugün istediğimiz oyunu oynayamadık.''

Banvit Spor Toto Basketbol Süper Ligi 25.hafta karşılaşmasında Fenerbahçe'ye 75 - 86 mağlup oldu. Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında Banvit Baş Antrenörü Sasa Filipovski şu değerlendirmelerde bulundu : ''Öncelikle Fenerbahçe'yi galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum. Bugün sahada istediklerini gerçekleştiren ve daha iyi mücadele eden bir Fenerbahçe vardı. Maalesef biz özellikle ilk yarıda savunmada istediklerimizi yapamadık. Fenerbahçe bugün bizden daha iyi olan taraftı. Hücumda da topu iyi paylaşamadık. Topu çok fazla elimizde tuttuk. Son olarak Fenerbahçe'ye Euroleague'de Final Four yolunda başarılar diliyorum. Bizim zamanımız var. Umarım biz de Şampiyonlar Ligi Final Four'una daha iyi hazırlanıp hazır bir şekilde gideriz.'' dedi.

Banvit'in başarılı genç oyuncularından Furkan Korkmaz ise şunları söyledi : ''Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Bugün iyi bir mücadele vardı sahada. Bugün iyi oynayamadık.'' dedi.

Fenerbahçe Baş Antrenörü Zeljko Obradovic ise şunları söyledi : ''İlk olarak Banvit'i tebrik etmek istiyorum. Öncelikle Türkiye Kupası'nı kazanmalarını ve sonrasında FIBA Şampiyonlar Ligi'nde Final Four'a kalmaları için tebrik ederim. Ayrıca bir de bu sezon boyunca oynadıkları basketbol için tebrik etmek istiyorum. Bizde bunu bilerek buraya geldik. Burada kazanmak için iyi basketbol ortaya koymanız gerekiyordu. Biz de bugün bunu gerçekleştirdik. Maçın başında ve ikinci devrenin başında gösterdiğimiz performansı saymazsak iyi bir basketbol oynadık. Oyuncularımı da gösterdikleri iyi mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Her iki takımın taraftarlarına da teşekkür ediyorum. Son olarak ise Banvit'e Tenerife'de oynayacakları Final Four için başarılar diliyorum.'' dedi.