Banvit Baş Ant.Sasa Filipovski :''Oyuncularımı gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ediyorum.'
Banvit Baş Ant.Sasa Filipovski :''Oyuncularımı gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ediyorum.'

Banvit Spor Toto Basketbol Süper Ligi 20.hafta karşılaşmasında Bandırma'da konuk ettiği Best Balıkesir'i 79 - 73 mağlup etti. Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında Banvit Baş Antrenörü Sasa Filipovski şu değerlendirmelerde bulundu : ''Çok zor bir maç olacağını biliyorduk. Best Balıkesir iyi oyunculardan kurulu iyi bir takım. Bu zorlu maç takviminde her zaman çıkıp aynı performansı sergilemek kolay değil. Ama yine de oyuncularımı gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ediyorum. Bugün galip geldiğimiz için çok mutluyum. Best Balıkesir takımını da tebrik ediyorum.'' dedi.

Banvit'in başarılı oyuncularından Tolga Geçim ise şunları söyledi : ''Bugünkü maç bizim üst sıralardaki yerimizi korumamız için önemli bir mücadele idi. Başından sonuna kadar iyi oynayarak iyi mücadele ettik. Best Balıkesir takımını da mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum.'' dedi.

Best Balıkesir Baş Antrenörü Hakan Demir ise mücadeleyi şu şekilde değerlendirdi : ''Banvit'i öncelikle Türkiye Kupası'nı kazandıkları için tebrik ediyorum. Ayrıca bugün kazandıkları için de tebrikler. İlk periyota iyi başladık. Devre arasına da önde girdik. Fakat üçüncü periyotta oynadığımız kötü oyun maçı kaybetmemize neden oldu. Banvit'te çok tecrübeli bir takım olduğu için geri dönemedik. Bundan sonraki maçlarımıza bakacağız.'' dedi.