Yeni yıla bir iyilikle başlayın!
Yeni yıla bir iyilikle başlayın!

“Banvit Basketbol Kulübümüz ve Kızlar Banvit’le Okula” projemizin merakla beklenen 2017 yılı takviminin teması “Geleceğim ve Ben” oldu...

Kızlar Banvit’le Okula burs programımız ile Bandırma ve civarında ilköğretim kademesindeki kız çocuklarının eğitime kazandırılmasına verdiğimiz desteği 2007 yılından bu yana aralıksız olarak devam ettiriyoruz.

2017 yılı ile 10. yılını kutlayacak olan burs programımız kapsamında bu yıl 7.’sini hazırladığımız ve Banvit Basketbol Kulübü A takımı oyuncularımız ile Kızlar Banvit’le Okula projemizdeki kız çocuklarımızı bir sosyal sorumluluk çalışması kapsamında biraraya getiren takvim projemizin, merakla beklenen 2017 yılı çalışması Aralık ayında sevenleri ile buluşuyor.

Geçtiğimiz yıllarda her biri farklı konseptlerde hazırlanan diğer 6 takvimde de oldukça keyifli, güzel ve beğenilen çalışmalar ortaya çıkmıştı. Burs programından yararlanan kız öğrencilerimiz ve A takım oyuncularımızın birbirinden ilginç fotoğraf kareleri süslemişti takvim yapraklarımızı. Hatta bu güzel proje ile geçtiğimiz senelerde Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nden “Kaynak Geliştirme” alanında bir de ödül almıştık.

Merakla beklenen bu yılki takvimde ise farklı bir konuyu ele aldık. Çünkü ülkemizin daha aydınlık yarınları için eğitimlerini ve kişisel gelişimlerini desteklediğimiz kız çocuklarımızın, kendilerine olduğu kadar topluma da fayda sağlayan bireyler olmalarına az kaldı. Bu nedenle yeni takvim çalışmasında çocuklarımızın ileride seçmek istedikleri meslekler üzerine odaklandık. Basketbol oyuncularımız ise farklı meslek grupları ile ilgili mizansenlerde yardımcı veya ana karakterleri canlandırarak destek verdiler.

Yeni takvimin satışlarından elde edilecek gelirler bu sene de Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bandırma Şubesi’ne aktarılarak, daha çok üniversite öğrencisine burs verilmesi için kaynak sağlanmış olacak. Banvit Basketbol Kulübü, Banvitburada.com ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bandırma Şubesi’nden bir takvim satın alarak projeye siz de gönüllü olarak destek verebilirsiniz.